Hakkımızda


Firmamiz, 1992'den bu yana, ayni adreste, taki, giyim, aksesuar sektöründe faaliyet göstermektedir. Dalaman Hilton Resort&Spa, Letoonia Club ve Paspatur subeleriyle yillarca musterilerine hizmet vermistir. 2013 yılından itibaren ise, tekstil sektöründe  kendi satış organizasyonunu kurmuş , müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla hizmetine devam etmistir.


Günümüzde Luxus Maximus, markalar ve sektörundeki urunlerle öncü kuruluş haline gelmiştir.
Bu yatırımlara 2013 yılından beri internet satış mağazacılığını da eklemiştir.


Kuruluşundan günümüze Luxus Maximus, şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirmiş ve müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir. Temsilciliğini yaptığı markalar ile ilgili kararlarında seçkinliği hedef alan şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alan, çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturan dünyaca tanınmış markaların Türk tüketicisine sunumunu ilke edinmiştir.


Luxus Maximus model, estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan markaların tek yetkili temsilciliğini, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve profesyonel yönetimi ile Türkiye pazarında lider konumunda aranan isim olmuştur. Luxus Maximus, taki ve giyim sektöründe kalite ve güvenirlilik açısından kendine düşen payı gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı gelişimi için yaptığı çalışmalarla öncülüğünü her zaman ispatlamaktadır.